Meklēšanas darbi turpinās.

Jau augusts… Kopš kritušo karavīru meklēšanas sezonas sākuma šajā gadā, pagājuši astoņi mēneši. Ir bijušas daudzas ekspedīcijas .Pārbaudītas daudzas leģendas un stāsti. Daļa leģendu un stāstu ir apstiprinājušies – ir atrasti kritušie kareivji , bet daļa palika kā jautājums bez atbildes…Vai bija kritušie kareivji vai nebija… Vai norādītā vieta bija pareiza vai nebija… Uz daudziem jautājumiem nav atrodamas atbildes un tās nekad netiks atrastas. Ir nobraukti daudzi tūkstoši kilometri ,kājām noieti daudzi simti kilometru un ar rokām pārraktas daudzas tonnas zemes. Ir ieguldīts milzīgs darbs un laiks. Ir bijis milzīgs nogurums, izmisums un prieks kad viss ir izdevies.Un Mēs ticam un ceram  ,ka MŪSU ieguldītais darbs nav veikts velti.

Ir pagājuši 75 gadi kopš beidzies karš ,taču tas ir cirtis dziļu brūci daudzu ģimeņu sirdīs, kuras joprojām sāp un asiņo. Joprojām saņemam lūgumus palīdzēt atrast TĒVU , BRĀLI  vai ONKULI. Lūgumus saņemam no abās pusēs karojošo un kritušo tuviniekiem. Joprojām daudziem ir svarīgi atrast BEZVĒSTS PAZUDUŠO ĢIMENES LOCEKLI un atgūt sirdsmieru zinot , ka TAGAD VISS IR KĀRTĪBĀ. Zinot ,ka kāds TUVS CILVĒKS , karā kritis  nemētājas grāvī , bumbu bedrē , zem cilvēku iemītas taciņas vai automašīnu iebraukta ceļa. Beidzot kritušais kareivis tiek guldīts svētītā zemē un svētīgi izvadīts. Beidzot ģimenei beidzies karš…

PALDIES VISIEM , KURI IR KOPĀ AR MUMS UN PALĪDZ KĀDAM KAREIVIM ATGRIEZTIES MĀJĀS… Ja JUMS ir zināma informācija par kritušu karavīru  atrašanās vietām , vai arī zinat nostāstus par kritušo karavīru apbedījumu vietām LŪDZU ZIŅOT uz e-pastu m.v.zvaigzne@inbox.lv vai zvanīt uz tālruni 26371827.

This entry was posted in Bez tēmas. Bookmark the permalink.

Atbildēt